İşletmenize Özel Mobil Uygulama Geliştirme Hizmetleri

Firmanızın görünürlüğünü artırarak müşterilerinize hızlı ve etkili bir şekilde ulaşmak için mobil uygulamaların gücünden yararlanın!  Hipposoft olarak, işletmeniz için özel olarak tasarlanmış yüksek kaliteli mobil uygulamalar geliştirmek için buradayız. Android ve iOS işletim sistemli mobil cihazlarda sorunsuz çalışabilen uygulamalarımız, müşterilerinizin istedikleri her yerden sizinle kolayca iletişim kurmalarını sağlar. 

+30
Uzman Teknik Kadro
+50
Tamamlanmış Proje

Sorunuz mu var? 👋

Error: Contact form not found.

Neleri kapsar?

İhtiyaç Analizi

Hedef müşteri kitlesi, sektör gereklilikleri ve ihtiyaçlarınızı inceleyerek, en uygun çözümü sunuyoruz.

Kullanıcı deneyimi (UX)

Uygulamanın hedef kullanıcıları belirlemek önemlidir. Bu sınıflandırmalar, müşterileri ve ziyaretçileri tanımlamayı içerir.

Programlama

İyi bir analiz ve planlama sonrasında doğru bir yazılım geliştirme işlemi gereklidir. Uygulamanın Android, iOS ve Windows gibi farklı mobil platformlarda yayınlanacak olması, her birinde özgün özellikler gerektirebilir.

Test ve Yayın

Mobil uygulama geliştirme işlemi tamamlandıktan sonra, olası her senaryonun test edilmesi gereklidir. Uygulamanın yayınlanmasının ardından ortaya çıkabilecek muhtemel sorunlar, bu aşamada tespit edilerek bu hataların önceden önlenmesi hedeflenmektedir.

Mobil uygulama geliştirme neleri kapsar?

İhtiyaç Analizi

Hedef kitlenizi, sektörünüzü ve ihtiyaçlarınızı detaylı bir şekilde inceleyerek, en iyi çözümü sunuyoruz.

UI/UX Tasarım

Müşterileriniz kullanıcı deneyimlerini ve kimliğinizi dikkate alarak mobil UI (arayüz) UX (deneyim) tasarlıyoruz.

Yazılımsal Geliştirme

Android ve iOS (Apple) cihazlarına uygun mobil yazılım geliştirme sürecini tamamlıyor ve uygulamanızı kullanıcılara ulaştırıyoruz.

Bakım Hizmeti

Uygulamanızın uzun vadeli değişen ihtiyaçlarına uygun olarak bakım ve geliştirme hizmetleri sunuyoruz.

Neden bizi tercih etmelisiniz?

Yaklaşık 10 yıldır analiz, tasarım ve yazılım geliştirme hizmeti veriyoruz. Uzman kadromuzun sahip olduğu tecrübe ve bilgi birikimi sayesinde mobil uygulama geliştirme süreçlerimiz profesyonel şekilde yürütülür.

Ekibimiz bünyesinde sadece yazılım geliştirme uzmanları bulunmaz. Takımdaki uzman analistler, ihtiyaç ve beklentilerinizi iyi analiz ederek, sizinle yazılım geliştiriciler arasında köprü olur.

IOS & Android uyumlu

Ekibimizle uygulamanızı hem IOS hem de Android platformlarına uygun olarak hazırlıyoruz.

Kullanıcı dostu arayüz

Kullanıcı deneyimlerini ve kimliğinizi dikkate alarak kullanıcı dostu bir UI (arayüz) UX (deneyim) tasarlıyoruz. ​

Mobil Uygulama Hakkında

Uçtan uca hizmet!

Analiz adımından uygulamaların markete yüklenmesine kadar uçtan uca sizlere sunuyor ve anahtar teslim teslimat yapıyoruz.

Gelişmiş destek hizmeti

İhtiyaçlarınızın zaman içinde değişebileceğini biliyoruz.  Mobil uygulamalardaki değişiklik talepleri için uzun dönem danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

Sık Sorulan Sorular

Evet yapabiliriz. Projenize başlamadan önce, ayrıntılı bir proje şartnamesi yazmak için sizinle birlikte çalışıyoruz ve ardından işi teslim etmek için size sabit bir fiyat teklifi sunuyoruz.
Evet, yaptığımız uygulamaların çoğu hem iOS hem de Android mobil platformlarını destekliyor. İnsanların uygulamalarının web ve mobil cihazlarda çalışmasını istemesi yaygındır, bu nedenle her iki platformu da hızlı bir şekilde desteklememizi sağlayan Flutter ve React native gibi geliştirme çerçeveleri kullanıyoruz.
Bizimle konuşabilirsiniz. Fikrinizi bizimle paylaşırsanız, ekibimizden biri bir iş günü içinde e-posta veya telefon yoluyla yanıt verecektir. Proje ve fikirlerinize ilişkin her zaman yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.
Geliştirme süreci boyunca birincil irtibat noktanız olacak özel bir proje yöneticisine atanacaksınız. Tüm istek ve sorularınız uygun şekilde öncelik verilir. Ayrıca, lansman tarihinden sonra isteklerinize yanıt verebildiğimizden emin olmak için bir dizi destek ve bakım seçeneği sunuyoruz.
Evet, projeniz için yazdığımız size özel kod için uygun telif hakkı veya lisans hakları verilecektir. Fikri mülkiyet hakları konusunda şeffafız ve proje başlamadan önce kod sahipliği şartlarımızı gözden geçirme fırsatına sahip olacaksınız.
Başarılı bir projenin başlatılmasına birçok faktör katkıda bulunur ve bazı gereksinimler, projenin geliştirilmesinin diğerlerinden daha uzun sürmesine neden olabilir. Ancak, geliştirme çalışması yaklaşık iki ay sürmesidir.
Evet. Çoğu uygulama projesi, geliştirmeye başlamadan önce uygulamanın nasıl görüneceğine ve hissedeceğine dair özel görseller oluşturmakla başlar. Markanızın ardındaki değeri, imajını ve bir bütün olarak işinizi keşfederek kullanıcı arayüz ve kullanıcı deneyim tasarlıyoruz (UI/UX Design).

Mobil uygulamalara ASO hizmeti sunuyoruz.

Mobil Uygulama Geliştirme

Mobil uygulama yapan firmalar?

Mobil uygulama geliştirme hizmeti sunan firmalar, işletmelerin ihtiyaçlarına özel çözümler üretmektedir. Bu uygulamalar, işletmelerin dijital varlıklarını güçlendirmelerine ve müşteri deneyimini iyileştirmelerine yardımcı olmaktadır.  İşletmenizin ihtiyaçlarına yönelik mobil uygulama geliştirme hizmetleri hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.